Časté dotazy

Zde naleznete odpovědi na části kladené otázky. V případě, že zde nenaleznete odpověď na svou otázku, neváhejte se na nás obrátit dole v pravo v online dotazu, případně telefonicky +420 776 280 694 nebo emailem info@xrealita.cz. Rádi Vám zodpovíme Vás dotaz.

Jedna hodina stojí 450 Kč.

Ano, přijímáme veškeré standardní typy platebních karet vč. bezkontaktních + také Apple Pay či Google Pay.

Žádné speciální oblečení není potřeba, stačí jakékoli oblečení co máte. Pokud k nám však jdete na rychlejší hry, doporučujeme volnější oblečení. Dokážete se u nás zpotit podobně jako při sportu.

Ideální je se dostavit cca 5 minut předem. Pokud přijdete dříve tak je možné, že budete muset vyčkat než dohraje zákazník před Váma.

Je možné vzít si s sebou kamarády, rodinu i známé a užít si virtuální realitu s nimi. Střídání se na jednom systému je možné. Povolujeme maximálně 3 osoby na jednu herní seanci, aby byl zážitek co nejlepší. 

V tuto chvilku herna disponuje aktivníma dvěma sety HTC Vive Pro, brzy budou doplněny závdním simulátorem a leteckým simulátorem.

Pokud si objednáte oba dva systémy (Místnost 1 a Místnost 2) na stejnou dobu, tak je možné některé tituly hrát společně. Nejzajímavější je zatím kooperace u hry Raw Data, Serious Sam či Arizona Sunshine, kde můžete společně střílet děsivé nepřátele. Hry mají i zabudovaný Voice chat, takže si budete připadat jako by jste byli ve stejné místnosti. Dále nabízíme hru, ve které proti sobě můžete hrát ping pong.  

Ano, není žádný problém hrát s brýlemi. Herní sety jsou na toto uzpůsobené (pouze u velkých obrouček to může být problém).

Tato možnost bude brzy k dispozici. Prozatím můžete využít služeb obchodního centra.

Kromě provozování herny se zaměřujeme též na výjezdy. Může se jednat o firemní večírek, teambuilding, soukromou oslavu, narozeninovou párty, atd. Dorazíme s VR systémy, nainstalujeme, po dobu zápůjčky (ta může být klidně na celý den) se vám budeme věnovat/obsluhovat, demontujeme a odjedeme. Prostor je vždy zanechán k původním stavu, není třeba žádná montáž do zdí, atd.

Více informací naleznete včetně kontaktů zde.

Minimální věk je stanoven na 7 let a je nutný stálý dozor odpovědné osoby.